Solidworks 2017 ile 3D Tasarım Çözümleri

SOLIDWORKS® Premium, sektörün önde gelen parça, montaj ve teknik resim özellikleri gibi güçlü tasarım araçlarını yerleşik analiz, maliyet tahmini, resim görüntü işleme, animasyon ve ürün veri yönetimi ile sorunsuz biçimde entegre eder ve işlerinizi her zamankinden daha hızlı ve kolay yapmanıza yardımcı olur. SOLIDWORKS Premium, yenilikçi özellikleriyle daha verimli bir 3D tasarım deneyimi elde etmeniz için sizinle birlikte tüm üretim aşamalarının (Tasarım, Doğrulama, Ortak Çalışma, Yapım) üzerinden geçer.

TEK BİR PAKETLE TASARIM ZORLUKLARININ ÜSTESİNDEN GELİN

SOLIDWORKS Premium 2017, görevleri otomatik hale getiren, iş akışlarını hızlandıran ve tasarımınızın biçimini, uyumunu ve işlevini hızla tanımlayıp doğrulamanıza yardımcı olan güçlü, kullanımı kolay işlevler sunar. SOLIDWORKS ürün geliştirme çözümünün (tasarım, analiz, sürdürülebilirlik, teknik iletişim ve veri yönetimini kapsar) parçası olan SOLIDWORKS Premium, daha verimli bir şekilde çalışmanıza ve daha iyi tasarım kararları almanıza yardımcı olan uygulamaya özel araçlarla yenilikçi tasarımların önünü açar.

HIZLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENİN, ÇALIŞIN VE VERİMLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

SOLIDWORKS yazılımı, yeni kullanıcıların hızlı bir şekilde öğrenmelerini, deneyimli kullanıcıların ise hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlamak için kullanım kolaylığını ve geniş özelleştirme olanaklarını bir arada sunar. Her ölçekteki şirket, ürün vizyonunu gerçeğe dönüştürmek için SOLIDWORKS Premium‘u kullanabilir. Anında üretken olmanızı sağlamak amacıyla tasarlanmış sezgisel SOLIDWORKS kullanıcı arayüzünü (UI) öğrenmek ve kullanmak oldukça kolaydır. Kullanıcı arayüzü CAD maliyetini düşürdüğünden daha az “seçme ve tıklama” işlemi yaparsınız ve bağlantılı menülerdeki komutlara, tasarım fonksiyonu tarafından düzenlenen araç çubuğu komutlarına ve komutlara anında erişmek için kullanılan otomatik Komut Arama özelliğine daha kolay erişim kazanırsınız. Ayrıca, kapsamlı eğitim seti ve destek belgeleri hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Kolay özelleştirme sayesinde, tasarım verimliliği önemli ölçüde artar. Araç çubuklarını, bağlam içi menüleri, kısayolları ve ortam ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Fare hareketleri komutlara hızlıca erişmenizi sağlar ve Uygulama Programlama Arayüzleri (API’ler) ve toplu işleme sayesinde birçok tasarım işlevini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı tasarım ve detaylandırma özellikleri, yeni kullanıcıları yıldıracak veya deneyimli kullanıcılar tarafından sıkıcı ve zaman alıcı bulunabilecek modelleme ve detaylandırma zorluklarını otomatik olarak algılayıp çözerek kullanıcı verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir